Milí fotbaloví příznivci, opatření proti koronaviru se dotkne i nás – a vás.

 
Bohužel nebude možné, abyste hochy z MFK Dobříš přišli podpořit burácením na tribunách.  Podporujte je tedy alespoň morálně. A nezapomeňte, že sledovat zápasy jde i on-line na TVCOM.cz!
Na základě nařízení vlády související s uzavřením škol jsou do odvolání uzavřeny také všechny tělocvičny, které mládežnické kategorie MFK do této doby využívaly. Bude v nich probíhat dezinfekce.
Dále, na základě rozhodnutí předsedy MFK Dobříš, se do odvolání ruší všechny akce (tréninky, turnaje, zápasy) kategorií od U7 ( předpřípravka) do U12 (mladší žáci B).
Kategorie od U13 (mladší žáci A) po U19, které již zahájily mistrovskou sezónu budou postupovat dle stanoviska FAČR k této situaci. Kategoriím od U13 po U19 se doporučuje, aby omezily počet tréninků přes týden, omezili počet osob při společných akcích a trenéři apelovali na rodiče nebo hráče, aby se Ti, kdo se v posledních 14 dnech pohybovali v blízkosti osob, kteří se vrátili z pobytu v Itálii nebo sami v této oblasti byli, popřípadě se necítí zdravotně v pořádku, rozhodně neúčastnili akcí MFK. Konkrétní zápasy se budou řešit individuálně v komunikaci se soupeřem.
Neexistuje bohužel žádný postup ze strany FAČR nebo Ministerstva školství, podle kterého bychom konkrétně v této situaci řídili tréninkový proces. Dle MŠMT máme pouze toto stanovisko.
Budeme Vás informovat, jakmile budeme mít další informace.
Kopni to dál !Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone