Naši nejmladší fotbalisté sehráli v pondělí 9. 5. 2016 svůj první zápas na hlavním hřišti 1. FK Příbram. Před zraky rodičů, prarodičů i sourozenců předvedli bojovný a nadšený výkon, kdy svému soupeři nasázeli osm branek. I když byl soupeř střelecky úspěšnější, našim klukům to nevadilo, a byl to pro ně velký zážitek.

V pondělí 16. 5. odpoledne sehrály naše nejmenší naděje odvetný zápas s 1. FK Příbram, tentokrát na našem hřišti V Lipkách. Soupeř byl opět střelecky úspěšnější, ale tentokrát nastříleli naši borci ještě o dva góly více než v Příbrami.

Májové slavnosti

V rámci Májových slavností sehrála předpřípravka v sobotu 21. 5. od 10 hodin další utkání. Protože výběr soupeřů v této kategorii není v okolí příliš velký, „rozdali“ si to naši hoši opět s celkem 1. FK Příbram. Utkání se mělo původně uskutečnit na UMT mezi školami, ale tomu zabránil roj včel, který si vybral místo na stromě hned vedle hřiště (asi se chtěly včelky podívat na mladé fotbalisty). Utkání se tak odehrálo na UMT na stadionu MFK, neboť na hlavním hřišti probíhalo mistrovské utkání starších žáků. Vzhledem k účasti našich hráčů na dalších aktivitách v rámci Májových oslav jsme měli k dispozici méně hráčů než obvykle („pouze“ 10 kluků). Všichni se snažili seč mohli, ale soupeř nám dnes povolil pouze 4 góly a opět nás přestřílel. Po utkání každý z hráčů (díky sponzorům) obdržel balíček s ovocem a  mohl se zakousnout do výborného koláče od paní Weberové. Proto si s výsledkem nikdo hlavu nelámal.

Balkap Cup

V sobotu 4. 6. se konal na našem hřišti turnaj Balkap Cup, kterého jsme byli aktivními účastníky. Sehráli jsme sedm utkání, ve kterých se nám podařilo vstřelit pouze jediný gól. Zápasy byly těžké, ale my se soupeřů nikdy nezalekneme!

Miniturnaj Taverny Cup Sedlčany

V neděli 12. 6. hráli naši nejmenší turnaj v Sedlčanech. Vzhledem k nízké účasti hráčů jsme celý turnaj hráli téměř bez střídání. Kluci se přesto bili jako lvi a turnaj odehráli se ctí.

MFK Dobříš – Sokol Nová Ves

 V pondělí 20.6. jsme sehráli poslední utkání této sezóny. V utkání jsme nastříleli krásných 10 gólů a soupeře jsme tentokrát přestříleli. Zápas to byl pěkný a divácká kulisa jako na „lize mistrů“.

Děkujeme klukům za celoroční snažení, rodičům za trpělivost, trenérům za přípravu a vedení tréninků a výboru za vytváření podmínek pro naší činnost.

Všem přejeme hezké prázdniny a uvidíme se opět na začátku září.